$175 7 175 грн

 

Нагруник BAUER PRO SERIES, топова модель 2020 року.

Пропонуємо до Вашої уваги нову лінійку захисту BAUER 2020 року. Основною особливістю даної лінійки буде максимальний захист, а також це перший і єдиний на даний момент наплічник, який представлений у розмірі XXL. В області грудей, хребта та ключиці використовується сегментована піна високої щільності, яка максимально поглинає удари будь-якого типу та не сковує рух гравця. Для захисту спини та ребер у передній частині використовується легка перфорована піна FLEXCELL, яка надає наплічнику легку вагу та максимальний комфорт. Для більшого захисту області ребер використовується додаткова накладка, яку можна відрегулювати під себе. Внутрішня підкладка виконана із застосуванням технології THERMO MAX+, яка ефективно відводить вологу та залишає ваше тіло сухим під час занять.
особливості:
Рівень – Елітний
Захист плечей – Піна високої щільності
Захист грудей-сегментована піна високої щільності; плаваюча конструкція
Передній захист ребер – перфорована піна FLEXCELL
Захист спини – перфорована піна FLEXCELL;
Захист хребта – Сегментована піна високої щільності
Захист ключиці – Сегментована піна високої щільності
Захист біцепса – Монолітна конструкція з піни середньої щільності та поліетилену
Підкладка – THERMO MAX+

Наплічник BAUER PRO SERIES, топова модель 2020 року. Пропонуємо до Вашої уваги нову лінійку захисту BAUER 2020 року. Основною особливістю даної лінійки буде максимальний захист, а також це перший і єдиний на даний момент наплічник, який представлений у розмірі XXL. В області грудей, хребта та ключиці використовується сегментована піна високої щільності, яка максимально поглинає удари будь-якого типу та не сковує рух гравця. Для захисту спини та ребер у передній частині використовується легка перфорована піна FLEXCELL, яка надає наплічнику легку вагу та максимальний комфорт. Для більшого захисту області ребер використовується додаткова накладка, яку можна відрегулювати під себе. Внутрішня підкладка виконана із застосуванням технології THERMO MAX+, яка ефективно відводить вологу та залишає ваше тіло сухим під час занять.
особливості:
Рівень – Елітний. Захист плечей – Піна високої щільностіЗахист грудей-сегментована піна високої щільності; плаваюча конструкція. Передній захист ребер – перфорована піна FLEXCELL. Захист спини – перфорована піна FLEXCELL; Захист хребта – Сегментована піна високої щільності. Захист ключиці – Сегментована піна високої щільності. Захист біцепса – Монолітна конструкція з піни середньої щільності та поліетилену. Підкладка – THERMO MAX+